Zavlažovací zahradní systémy: Jak udržet zahradu zelenou a krásnou

Hlavní předností automatického zavlažování Hunter je efektivní využití vody pro zavlahu. Dochází k uspoře spotřeby vody.

 

Jak funguje zavlažovací zahradní systém?

Zavlažovací zahradní systém pracuje na základě přesného plánování a rozvržení postřikovačů. Ty jsou rozmístěny po celé zahradě a navrženy tak, aby dodávaly vodu přesně tam, kde je potřeba.

Po nastavení řídící jednotky se systém spustí v určeném čase postřikovače dodají vodu do zahrady. Systém zavlažování může být nastaven na denní, týdenní nebo měsíční cyklus, aby se zajistilo, že zahrada dostane dostatek vody, aniž byste museli denně kontrolovat zavlažo

Výhody zavlažovacího zahradního systému

  1. Ušetří čas a energii

Systém automatického zavlažování ušetří čas a energii, které by jste museli vynaložit na manuální zalévání zahrady. Nemusíte se obávat, že zapomenete zalévat, protože systém je plně automatický.

  1. Udržuje zahradu zdravou

Dostatečné množství vody pro zahrady je klíčové pro růst a zdraví rostlin. Zavlažovací zahradní systém dodává vodu přesně tam, kde je potřeba, a udržuje zahradu zdravou a krásnou po celou sezónu.

  1. Ušetří vodu a peníze

Systém automatického zavlažování dokáže dodávat vodu přesně tam, kde je potřeba, což znamená, že se minimalizuje ztráta vody. To zase vede k úsporám na vodě a snižuje náklady na účtech za vodu.

  1. Zvyšuje hodnotu nemovitosti

Zavlažovací zahradní systém může přidat hodnotu vaší nemovitosti tím, že zvyšuje estetickou hodnotu zahrady a udržuje ji v dobrém stavu.

Cennová nabídka

Pro zpracování projektu automatického zavlažování a cenové kalkulace je z důvodu různorodosti zahrad je vhodná naše návštěva u klienta. Na základě vašich požadavků a poznatků zjištěných na místě realizace (typ a vydatnost vodního zdroje, poloha pozemku, rostlinná skladba) vypracujeme projekt rozmístění postřikovačů s cenovou nabídkou.

Dále zajišťujeme odborný servis

 

  • tlakové vypoušťění závlahy na zimu
  • jarní spušťění závlahy a seřízení